Sierzbud Rumia | Nowa Inwestycja| Mieszkania Rumia ul. Żwirki i Wigury

Mieszkania Rumia
ul. Żwirki i Wigury


Kameralny budynek IV kondygnacyjny o podwyższonym standardzie zlokalizowany w Rumi, w cichej i spokojnej okolicy.

MIESZKANIA RUMIA

Inwestycja Żwirki i Wigury


To nowoczesny budynek czterokondygnacyjny o przyjemnej i miłej dla oka architekturze, doskonale wpisujący się w niską zabudowę okolicy.

Mimo kameralnego charakteru i tylko czterech kondygnacji dla wygody mieszkańców, w budynku zamontowana została winda.

W budynku znajdują się 34 mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchniach od 40 do 76 m2. Mieszkania rozlokowane są na IV kondygnacjach budynku z windą. Pod budynkiem znajduje się podziemna hala garażowa.


Zobacz mieszkania
JAKOŚĆ WYKONANIA

Z dbałością o każdy szczegół


W naszych inwestycjach szczególną wagę przywiązujemy do jakości wykonania i estetykę tak, aby już od momentu wejścia do budynku chciało się w nim mieszkać.

Wszystkie elementy wspólne, którymi na codzień poruszają się mieszkańcy, zaprojektowane są nie tylko myślą o walorach estetycznych, ale również o trwałości. Do ich wykonania użyliśmy solidnych, trwałych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów budowlanych i wykończeniowych.

Budynek został wykonany z dbałością o najdrobniejszy szczegół, z zachowaniem wszelkich norm technicznych i standardów, o czym przekonasz się podczas wizji lokalnej.

Ściany w mieszkaniach są wykończone na gotowo i pomalowane na biało. Balkony wykończone są wysokiej jakości gresem, a balustrady wykonane są ze stali nierdzewnej i szkła.

DBAMY O TWÓJ NASTRÓJ

Otoczony Zielenią


Teren dookoła budynku jest ogrodzony, przestrzeń jest zagospodarowana i pełna zieleni.

Mimo kameralnego charakteru i tylko czterech kondygnacji dla wygody mieszkańców, zamontowaliśmy w nim wysokiej klasy windę.

Zaprojektowana przez profesjonalną firmę projektującą ogrody przestrzeń dookoła budynku pełna jest zieleni. To nie tylko trawa, ale również krzewy i rośliny ozdobne, które koją nerwy i pozwalają odseparować budynek od otoczenia.


Zobacz mieszkania
 

Kameralny budynek w niskiej zabudowie

MIESZKANIA
34
POWIERZCHNIE
40-76 m2
KONDYGNACJE
IV
ATUTY
Winda

 

Doskonała lokalizacja i wysoki standard wykończenia. Miejsca wspólne wykonane z najwyższej jakości materiałów. Pod budynkiem przestronna hala garażowa. Dla wygody mieszkańców zamontowana winda. Do każdego mieszkania komórka lokatorska gratis. Do wybranych mieszkań drugie miejsce w hali garażowej gratis!Doskonała lokalizacja


Kameralna zabudowa


Wysoki standard części wspólnych


Hala
garażowa


Komórki
lokatorskie


Winda


Ogródki
na parterze


Balkony
na piętrach
BIURO SPRZEDAŻY

84-230 Rumia ul. Tatrzańska 19

TELEFON

500-124-039

DEWELOPER
Call Now Button